Нідерланди | Система онлайн-бронирования отелей, апартаментов и других туруслуг Vitiana
Нідерланди
Головна / Нідерланди

Амстердам, вітряні млини та тюльпани?

Так, це неодмінні складові відпочинку у Нідерландах та це далеко не все, що готує для туристів відпочинок у Нідерландах.

Коли краще відправляти туристів до Нідерландів.

ОСІНЬ
Тут чарівно в цей час! Оскільки природа достатньо різноманітна, то восени країна квітне, як навесні, тільки кольори інші: золотисті, пурпурні та багряні. У вересні та жовтні у містах та містечках Нідерландів шалено затишно. Сонце ще є, а шторми, вітри та дощі приходять тільки у листопаді. І то не завжди, і то не на довго.
Часто можна побачити ярмарки з сезонними квітами та овочами. І позасезонним оселедцем. 😉
Натовп туристів у музеях трохи вщухає, тож у ваших є шанс побачити трохи більше.

ЗИМА
Туристів чекає десь +4 -6С вдень і трохи нижче 0 вночі. Тож, у період Різдвяних свят, які, додамо від себе, тут просто чарівні, можливо навіть зробити фото з пролітаючими сніжинками.
Ви ж знаєте про любов місцевих до ковзанок? Повірте, навіть якщо туристи з дитинства в очі не бачили тих ковзанів, їм шалено сподобається. Багато ковзанок просто неба з дуже помірними та демократичними цінами. Бо це спорт! А спорт має бути доступним.

ВЕСНА
Так, почекайте ви з тюльпанами!!! 😉 Парки та ліси наприкінці березня вкриваються просто килимами з квітів. Ніжних та весняних, назви яких, ми не знаємо 😉, але експертно заявляємо: аромат неперевершений.
У квітні квітне все. Так, і тюльпани. Тож, якщо туристи за ними – дивіться розклад роботи парку Кекенхоф, щороку бувають невеличкі відмінності – і хай їдуть робити свої знімки для соцмереж.
З квітня починається шалений велосезон. На велосипеди сідають ті, кому взимку на них було некомфортно і рушають світ за очі. Бо велодоріжки ведуть далеко за місто, повз зелені пагорби та блакить неба.

ЛІТО
У Нідерландах воно таке, як люблять туристи. +25С. Не спекотно, буває сонячно, буває хмарно. Ідеальний час для поціновувачів прогулянок пішки та на велосипеді, любителів посмакувати їжею та вином на відкритих терасах ресторанів, помилуватися природою парків та морськими хвилями.
У Нідерландах розвинений трекінг, якщо маєте поціновувачів серед туристів – їм сюди.
І так, тих що на риболовлю хочуть, теж сміливо запрошуйте!

Міста та курорти.

 

Амстердам
Казкові будиночки вздовж каналів, смачна їжа та безліч розваг для усіх, віком від 1-го року до 101-го.
Ми радимо не бігти одразу до музеїв, особливо, якщо туристи у місті вперше і погода дозволяє насолодитися прогулянкою.
Порадьте пройтися вздовж каналів Сінгел, Херенграхт, Кейзерсграхт, Принсенграхт. Знайти гарну кав’ярню, сісти на сонечку і зануритися у затишну атмосферу міста.

Гаага
Королівське місто біля моря – друга назва міста Гаага.
Це одне із найстаріших міст Європи і тут збереглася ця атмосфера минулого, яку словами передати доволі важко.
Додайте до цього пейзажі Північного моря і знатимете, що туристам тут точно сподобається.

Роттердам
Мікс класики та сучасності. Місто цікаве та багатогранне: Музей Шабо, Кубічні будинки, Морський музей і парк Schoonoord – це десь 15 відсотків того, що варто побачити. Навіть архітектура цього міста говорить сама за себе, при чому кожна будівля говорить щось різне, але цікаве.

Делфт
Старе місто з архітектурою 17-го сторіччя та павутинкою каналів. А е саме звідси родом відома нідерландська порцеляна. А все чому? Просто у середньовіччі тут намагалися копіювати китайський розпис, а вийшло ще краще.

 

Північні курорти

 

Зандворт
«Піщаний брід» до XIX століття був просто рибальським селищем, з 1826 року розпочався розвиток цієї місцевості, як морського курорту. Таким він є і досі: пляжі, ресторани, чайки, що полюють на їжу туристів.

Схевенінген
Один з кращих та найбільш розвинених курортів Нідерландів. Дуже хороший пляж та можливість об’єднати відпочинок з поїздкою до Гааги – безумовний плюс.

Кяйкдаун
Більш демократчний курорт, теж неподалік Гааги. Білі піщані дюни та пляжі та знову ж таки, чайки, що полюють за усім, що схоже на їжу.

Острів Тессель
Частина острова це пляж, інфраструктура для серфінгу, каяків та паропланів, інша ж – зелена зона з майже недоторканою природою.

 

Міксуйте для туристів міста та відпочинок на морі, чи трекінг. Нехай Нідерланди залишаться у їх спогадах цікавою та багатогранною країною.

 

У Vitiana є усі необхідні компоненти для вдалої подорожі ваших туристів.

Тож, коли побачите запити: Нідерланди відпочинок, тур в Голландію, Тур до Нідерландів – ви знаєте, де шукати все необхідне 😉

 

 

Шукайте, обирайте та бронюйте!