На каву до Відня та на прогулянку у Будапешт: бронюйте вигідні індивідуальні маршрути для туристів | Система онлайн-бронирования отелей, апартаментов и других туруслуг Vitiana
На каву до Відня та на прогулянку у Будапешт: бронюйте вигідні індивідуальні маршрути для туристів
Головна / Блог / На каву до Відня та на прогулянку у Будапешт: бронюйте вигідні індивідуальні маршрути для туристів

04.01.2022

Цікаво та вигідно – саме так можна описати індивідуальні маршрути Європою, які Vitiana підготувала клієнтам турагентів. Ретельно вивчайте кожен із них та пропонуйте українцям, які планують вирушити у мандрівку. А далі залишається лише забронювати тур!

У чому переваги індивідуальних маршрутів від Vitiana?

За одну подорож туристи можуть відвідати кілька відомих міст і комфортно провести там час. Адже у вартість входить авіапереліт, проживання в готелях 3+ із ВВ, трансфер та страхування.

У цьому матеріалі пропонуємо варіанти із Австрією, Угорщиною та Італією. Чекаємо на ваші бронювання!

 

Маршрут «Відень – Зальцбург»

Кава, опера, Моцарт та ритм вальсу – найперші асоціації з Віднем, які зазвичай виникають у людей. Але, повірте, у місті ще чимало цікавого. Тому пропонуємо вам включити його в індивідуальний маршрут і забронювати цю подорож!

До прикладу, чи знали ви, що відомий французький круасан – родом із Відня? Адже він заснований на австрійській випічці Kipferl (у перекладі з німецької — «півмісяць»). Вперше смаколик виготовили віденські пекарі після перемоги країни над турками-османами. Сталось це у 1683 році. Випічка була в формі «півмісяця» — як ті, які прикрашали мундири ворогів.

А потім Марія-Антуанетта вийшла заміж за французького короля Людовіка XVI. Тоді вона і привезла випічку своєї країни з собою. У Франції внесли кілька змін і представили світу – круасан.

Тому цей смаколик варто спробувати не лише у Парижі, але і у Відні.

А от насолодившись столицею Австрії під час індивідуальної подорожі, рекомендуємо вирушити у мальовничий Зальцбург, розташований біля підніжжя Альпійських гір – на берегах річки Зальцах.

А окрім краси, які цікаві факти приховує це місто?

О, їх чимало. До прикладу, не всі туристи знають, що у Зальцбурзі є так звані гірські прибиральники. Це найбільш унікальна професія у світі! Група з 20 людей постійно перевіряє гірські схили. Їхнє завдання – переконатись, щоб породи, які руйнуються, не становили загрози людям.  

І ще один факт про Зальцбург напередодні Нового року – різдвяну пісню «Silent Night, Holy Night» написали саме у цьому місті 🙂

 

Маршрут «Мілан — Лугано (Швейцарія) – Венеція»

Якщо ваші клієнти обрали цей маршрут, пропонуємо їм у Мілані помилуватись Баштою Піреллі. Адже вона стала першим хмарочосом, який звели в Італії!

Окрім того, якщо ви полюбляєте зазирати у китайські квартали у різних містах світу, то у Мілані він також є. Ба більше – він найбільший і найстаріший у цій країні!

А далі пропонуємо туристам трохи виїхати з Італії і заїхати на територію Швейцарії – у місто Лугано. Тим більше, щоб дістатись до нього, знадобиться лише близько години!

Цікаво, що говорять в Лугано переважно італійською, тому туристи можуть і не відчути, що вони перетнули кордон. Це попри те, що місто – важливий фінансовий центр Швейцарії.

Серед мандрівників Лугано відомий своїми пляжами, хоч і розташований на березі однойменного озера, і не має виходу ні до моря, ні до океану.

До слова, це місто вважають дуже романтичним. Як і те, до якого ми пропонуємо туристам вирушити далі. Запрошуємо завершити цей індивідуальний маршрут у Венеції!

До слова, не всі знають, що Венеція тримається на воді завдяки … деревині. Перед тим, як та територія стала такою, як ми її знаємо, там були болота. Щоб перетворити місцевість на місто на воді, людям довелось висушити лагуни та вирити канали. А вже на них ставили дерев‘яні платформи, на які клали камінь. Таким чином, створили фундамент для будівель.

Як збереглась така основа? Вся справа у воді. Вона у Венеції бідна на кисень. А таке середовище не сприятливе для розмноження мікроорганізмів, які можуть зруйнувати деревину.

Тож, нумо насолоджуватись Венецією і бронювати цей маршрут!

 

Маршрут «Будапешт – Відень»

І останній варіант, про який ми хочемо розповісти вам у цьому матеріалі, поєднує Угорщину та Австрію. Розпочати свою мандрівку туристам пропонуємо з Будапешта.

Чи знали ви, що у місті лише дві будівлі мають висоту 96 метрів? Це – парламент і Базиліка Святого Іштвана. Всі інші споруди – нижчі. Розповідають, що парламент і базиліка однієї висоти — не випадково. Так начебто людям дали зрозуміти, що релігія та влада країни – рівноцінні.

А з Будапешта радимо вирушити до не менш величного Відня.

Так, ми вже розповідали про нього, але цікавинок столиця Австрії приховує так багато, що ще є про що розповісти.

Саме у цьому місті знаходиться найстаріший зоопарк у світі. Його колись побудували для королівської родини. Зараз там живе понад 700 видів тварин, частина з них – на межі зникнення.

А ще у Відні можна вдочерити троянду! Коштує такий шанс кілька сотень доларів. За цю суму можна вирощувати троянду в одному з двох садів Відня (Schlosspark Schönbrunn або Volksgarten) протягом п‘яти років. Але для цього потрібно спочатку зареєструватись, оскільки охочих вдочерити троянду – чимало 🙂

 

Отож, кожен із названих маршрутів заслуговує на увагу. Адже усім містам є чим здивувати туристів. Тож бронюйте саме той тур, який припаде до душі вашим клієнтам.