Незабутня архітектура Барселони та сонячний Тенеріфе: найцікавіші маршрути Іспанією | Система онлайн-бронирования отелей, апартаментов и других туруслуг Vitiana
Незабутня архітектура Барселони та сонячний Тенеріфе: найцікавіші маршрути Іспанією
Головна / Блог / Незабутня архітектура Барселони та сонячний Тенеріфе: найцікавіші маршрути Іспанією

03.01.2022

Іспанія планує уже цьогоріч повернутись на допандемійний рівень за кількістю туристів, які її відвідують. Про таке пише видання The Local, посилаючись на Національний інститут статистики країни. Адже за останні місяці кількість охочих помандрувати до Іспанії – лише зростає.

Тому, готуючи варіанти індивідуальних маршрутів, команда Vitiana просто не могла оминути цю країну увагою.

Ми обрали найцікавіші міста, які можна поєднувати між собою для того, щоб поїздка точно була незабутньою. Тому бронюйте для своїх клієнтів мандрівку неймовірною Іспанією! А про авіапереліт, трансфер, страхування та проживання у готелі 3+ із ВВ – ми вже попіклувались 🙂

Отож, пропонуємо вам такі варіанти туру в Іспанію:

«Барселона – Мадрид»

«Барселона – Тенеріфе»

«Мадрид – Толедо – Валенсія»

 

МАРШРУТИ З БАРСЕЛОНИ

Напевно, навіть не варто пояснювати, чому два з маршрутів розпочинаються Барселоною. Чи можна говорити, що мандрівник був у Іспанії, якщо він не бачив цього міста?

Ті, хто ще не мав змоги погуляти вулицями Барселони, не знають, що там можна побачити зелених тропічних птахів. Це папуги-монахи! Щодо того, де ж вони взялись у центрі цього міста, версій існує кілька. Одні кажуть, що перші птахи колись втекли із зоопарку чи навіть корабля, на якому їх перевозили, і так і залишились на вулицях Барселони. Інші ж переконані, що все почалось, коли один птах вилетів із оселі, де був домашнім улюбленцем.

Головне, що клімат Барселони птахам сподобався, то ж тепер бачити їх у самісінькому центрі міста – звичайна справа.

А ще не може не викликати захвату архітектура цього міста. За її особливість Барселона отримала у 1999 році Королівську золоту медаль. Такої нагороди не має жодне інше місто!

 

Комбінувати Барселону ми радимо з Мадридом або навіть іспанським островом Тенеріфе.

Розпочнемо з першого.

Мадрид – найвища з усіх європейських столиць: 820 метрів над рівнем моря! Колись довкола цього місту бродили ведмеді, саме тому цю тварину зробили офіційним символом столиці Іспанії. У центрі Мадрида навіть є статуя, яка називається «Ведмідь і полуничне дерево». Це обов‘язкове місце для фото!

 

А як щодо Тенеріфе?

Це острів, який входить до архіпелагу Канарських островів, і є найбільшим із них. Звісно, це відомий курорт із красивими пляжами, краєвидами, які захоплюють подих, та скелями. Там проживає близько 43% жителів усіх Канарських островів. Але туристів туди щороку приїздить у 5 разів більше, ніж місцевих жителів.

На Тенеріфе є вулкан. Називається — Тейде. Проте за своє існування він вивергався лише 4 рази. Востаннє – ще у 1909 році.

А ще прапор Тенеріфе такий самий, як у Шотландії. А все тому що покровителем обох є Святий Андрій, або ж Сан-Андрес. А у всьому іншому острів ближче до Африки, аніж до Європи.

 

МАРШРУТ ІЗ МАДРИДА

Окрім напрямків із Барселоною, пропонуємо розпочати індивідуальний маршрут із Мадрида.

До речі, не всі туристи знають, що корінних жителів цього міста називають гато («gato» — у перекладі «кіт»). Чому? Існує легенда, що в 11 столітті – під час мусульманських завоювань – один хоробрий солдат зумів вибратись на стіну, зняти арабський прапор і вивісити іспанський. І все це він нібито робив із котячою спритністю. З тих пір мадридці почали називати себе gato.

Тому у місті не раз можна почути запитання: «Ти кіт?». Але ствердно на нього можуть відповісти тільки люди, які є мадридцями вже щонайменше у третьому поколінні. Лише їх можна називати котами.

 

А всього за пів години їзди на потязі чи годину на автівці розташоване інше місто, на яке ми радимо звернути увагу мандрівникам. Це Толедо.

Там можна побачити і арабські, і єврейські, і христинські пам‘ятки архітектури. Адже через цю територію пройшли різні народи. А ще місто було столицею Іспанії до 1560 року. Саме тоді Філіпп ІІ переніс свій двір у Мадрид.

У Толедо туристи прибувають цілий рік. Оскільки клімат там континентальний – сухий та сонячний упродовж усіх пір року.

Мандрівникам, які потрапили у місто, рекомендуємо спробувати марципани. У Толедо їх називають – мазипани. Там це справжній витвір мистецтва! Їх виготовляють із мигдальної пасти та роблять у вигляді милих тваринок. Пройти повз – просто неможливо. А не скуштувати – справжній злочин 🙂

 

А після Толедо пропонуємо вирушити у Валенсію.

Це місто, до слова, заснували римляни. Воно – одне з найбільших в Іспанії після Мадрида та Барселони.

Саме у Валенсії вперше приготували національну страву Іспанії – паелью. За оригінальним рецептом туди додають курку, кролика, а іноді навіть равликів. А ще варто знати, що зараз у валенсійській паельї не використовують горох, чорізо або червоний перець.

 

Ось такі індивідуальні (і смачні) маршрути розробила Vitiana. Обирайте та бронюйте подорожі! Вигідніше просто не буває!