ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФЕРУ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД: ЯК КЛІЄНТУ ДОЇХАТИ ДО ГОТЕЛЮ ЧИ АЕРОПОРТУ З МАКСИМАЛЬНИМ КОМФОРТОМ | Система онлайн-бронирования отелей, апартаментов и других туруслуг Vitiana
ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФЕРУ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД: ЯК КЛІЄНТУ ДОЇХАТИ ДО ГОТЕЛЮ ЧИ АЕРОПОРТУ З МАКСИМАЛЬНИМ КОМФОРТОМ
Головна / Блог / ОСОБЛИВОСТІ ТРАНСФЕРУ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД: ЯК КЛІЄНТУ ДОЇХАТИ ДО ГОТЕЛЮ ЧИ АЕРОПОРТУ З МАКСИМАЛЬНИМ КОМФОРТОМ

07.02.2022

Комфорт – ключовий момент подорожі

Що найважливіше у будь-якій подорожі? Без сумніву, це комфорт. Кожному мандрівникові хочеться, щоб від поїздки залишились лише хороші враження. А без комфорту, це навряд чи вдасться. Бо, погодьтесь, малоймовірно, що хтось бажає під час подорожі думати, як вирішити якісь проблеми.

Тому одна зі складових якісного відпочинку, на думку Vitiana, це трансфер. Цей момент радимо продумати дуже ретельно. Щоб і агент був спокійний за клієнта, і клієнт був абсолютно задоволений послугами.

Звісно, якщо ваші туристи хочуть одразу пізнати громадський транспорт міста, у яке приїхали, їхнє бажання має втілитись у життя. Однак якщо вони прилітають пізнім рейсом, чи просто хочуть одразу кинути валізи у номер, і помчати досліджувати нову локацію, трансфер – це найкращий варіант.

Ми у цьому питанні дотримуємось індивідуального підходу. При плануванні та організації трансферу необхідно враховувати тип ваших клієнтів, їхній вік, сімейний стан, мету подорожі і ще багато чинників. Рівняти всіх людей під одну мірку – не зовсім правильний підхід.

Від чого залежить тип трансферу

Unsplash

Якщо ваші замовники – сім’я з малою дитиною, обов’язково врахуйте, що в автомобілі має бути автокрісло. Але при цьому необхідно дізнатись вік малолітнього пасажира та його вагу, адже в цьому випадку стандартні дані можуть підвести. Дитина може параметрами не відповідати своєму віку. Тому щоб потім не було неприємних сюрпризів, такі моменти потрібно проговорювати одразу.

Окрім того, речей у сімейних клієнтів буде більше, ніж просто у пари. Тому в такому випадку для трансфера краще підійде комфортний мікроавтобус, наприклад, Volkswagen Transporter. Адже туди і всі валізи помістяться, і автокрісло, і всім мандрівникам буде зручно їхати до місця відпочинку.

Якщо ваші клієнти – молода пара, то краще запропонуйте їм автівку стандарт-класу. У ній їм буде найзручніше.

А якщо ви знаєте, що клієнти їдуть на відпочинок, щоб покататись на лижах, одразу пропонуйте їм транспорт зі спеціальним кріпленням для всього спорядження.

У випадку, якщо головна мета поїздки у людей — шопінг, завчасно перевірте, скільки багажу поміститься у транспортному засобі. І, звісно, уточніть у мандрівників, чи потрібні їм додаткові місця.

Якщо ваші клієнти замовляють дорогий готель, можете запропонувати їм кілька варіантів трансферів. Окрім автівок преміум-, бізнес-класу тощо, можна обрати, до прикладу, спеціальну зустріч. Особливо такий варіант підійде, якщо люди їдуть за кордон святкувати якусь подію. У такому випадку їм варто запропонувати і додатові послуги. Наприклад, квіти і шампанське. Тому що агент має вміти по-різному представляти послуги і розуміти, чим ще її можна доповнити у різних випадках.

Unsplash

Окрім того, на табличці трансфермена завжди пишеться ім’я основного клієнта, який є у замовленні. Але інколи люди хочуть, щоб там було особливе вітання чи ім’я іншої людини. Тому це теж важливо уточнити.

Але про який вид транспорту ви б не домовились, Vitiana завжди готова втілити бажання у життя. Однак агент обов’язково має ознайомити клієнта з усіма правилами такого виду перевезень, щоб потім ні для кого не було сюрпризів.  

Правила бронювання трансферів

Найперше, проговоріть час очікування. Якщо йдеться про аеропорт, то це година після запланованого приземлення літака. А в порту, готелі чи на вокзалі – всього 15 хвилин. Якщо туристи запізнюються, вони обов’язково мають попередити трансфермена. Інакше буде вважатись, що мандрівники відмовились від послуги трансферу. У такому випадку оплата, звісно ж, не повертається. Додаткове очікування, до слова, — також додаткові гроші. До прикладу, для авто економ-класу одна година коштує 45 євро.

Unsplash

Якщо туристи пішли з місця, у якому домовлялись зустрітись із трансферменом і не зателефонували при цьому у службу підтримки Vitiana, ми також будемо вважати, що вони відмовились від послуг. Жодної компенсації у такому випадку їм не нададуть.

І ще один важливий момент, про який потрібно попередити клієнтів. На кожного пасажира передбачене місце для однієї валізи і одне місце для ручної поклажі. Перевезення додаткового чи габаритного вантажу необхідно погоджувати завчасно. Інакше везти пасажира з такою кількістю речей можуть відмовитись.

Детальніше про всі правила трансферу читайте тут https://vitiana.com/transfery/

P.S. Якщо під час замовлення трансферу у вас виникли додаткові запитання, Vitiana завжди готова допомогти. Звертайтесь і бронюйте разом із нами!