Рейтинг найбезпечніших міст світу: бронюйте готелі на Vitiana | Система онлайн-бронирования отелей, апартаментов и других туруслуг Vitiana
Рейтинг найбезпечніших міст світу: бронюйте готелі на Vitiana
Головна / Блог / Рейтинг найбезпечніших міст світу: бронюйте готелі на Vitiana

21.10.2021

Куди поїхати, щоб і красиво, і безпечно? Зізнавайтесь, ви теж про це запитували себе, як тільки почали відкривати кордони? Британський журнал The Economist зробив усе за вас і склав рейтинг під назвою «Індекс безпечних міст-2021». Щоб визначити кращих, враховували 76 показників. Серед них:

  • інфраструктура;
  • цифровізація;
  • особиста безпека;
  • довкілля;
  • здоров’я громадян.

Дивіться, хто туди потрапив, але враховуйте, що ще не всюди чекають нас із відкритими обіймами. Та бронювати готелі на Vitiana можна вже.

Отож, поїхали!

 

Копенгаген

Впевнено зайняв першу сходинку у рейтингу, витіснивши звідти Токіо. За 100-бальною шкалою він отримав 82,4 бали. Посприяв цьому хороший стан довкілля. Експерти оцінили чистоту повітря, кількість зелені, використання відновлювальних джерел енергії, сортування сміття тощо.

Вважають, що ці фактори позитивно вплинули на боротьбу з коронавірусом. Адже була можливість побільше гуляти і дихати свіжим повітрям. Окрім того, для жителів сформували рекомендації щодо того, як не захворіти, а також усюди нанесли маркування для дотримання безпечної дистанції. Влаштували і безкоштовне тестування.

У вересні цього року всі карантинні обмеження у столиці Данії зняли. Українцям, навіть якщо вони завчасно купили авіаквиток, подорожувати у країну необхідно з негативним ПЛР-тестом, зробленим не пізніше, ніж за 72 години до поїздки чи польоту.

Побувати у найбезпечнішому місті у світі Вам допоможе Vitiana. Ми пропонуємо для бронювання 110 готелів на різний смак.

 

Торонто

Найбільше місто Канади посіло другу сходинку рейтингу. Жителі там відомі своєю толерантністю та соціальною відповідальністю, зокрема і щодо вакцинації. Для щеплення окремих категорій населення навіть розробили спеціальні програми. У Торонто можна забронювати готелі на Vitiana, обравши зі 177 варіантів.

 

Сінгапур 

Сінгапур відомий своїми цифровими послугами, охороною здоров’я та інфраструктурою. У лідерах він і через рівень вакцинації. Уколи препаратами проти коронавірусу отримали вже 80% жителів.

А завдяки цифровим технологіям контролюють захворюваність. Людям необхідно було встановити спеціальні додатки. Вони показують їх у різних закладах, щоб довести наявність вакцини. Також відслідковують і контакти хворих на COVID-19, щоб перервати ланцюжок передачі вірусу.

Нещодавно Сінгапур відкрив свої кордони для щеплених мандрівників із багатьох країн без проходження обов’язкового карантину. Завдяки Vitiana рекомендуємо бронювати готелі. На вибір — аж 284 варіанти.

 

Сідней

В австралійському штаті Новий Південний Вельс, столицею якого є Сідней, вакциновані вже 70% громадян. Місто, як і вся країна, ввело суворі карантинні обмеження з початком пандемії. Окрім того, закрили і кордони. Через це рівень смертності від коронавірусу там — один із найнижчих у світі.

Нещодавно у Сіднеї відкрили бари та спортзали для людей зі щепленнями. А з 1 листопада в’їзд дозволять вакцинованим іноземцям без обов’язково карантину.

Тому готуйтесь, і вже бронюйте готелі на Vitiana.com. У нас є 351 варіант.

 

Токіо

Японська столиця зберігає свою першість у сфері охорони здоров’я. Це і медична допомога, і тривалість життя, і протикоронавірусні заходи. Там уже вакцинували 60% населення. У вересні у країні оголосили про пом’якшення карантину. Але поки що поїхати у Токіо українцям із паспортом вакцинації не дозволяють.

Все одно необхідно здати тест на COVID-19 перед перетином кордону. А також відбути 14-денний карантин у визначеному місці.

Попри це, Vitiana завжди готова до послаблень карантину. Ми вже підготували для бронювання 700 готелів. Залишилось лише обрати!

Але оскільки під час пандемії правила в’їзду постійно змінюються, не забувайте про варіант житла з безкоштовним скасуванням.

Забронювати готелі можна тут.

Джерело: The Economist. Safe Cities Index 2021