Римські канікули, мальовничий Амстердам чи загадкова Валенсія? Бронюйте індивідуальні маршрути з Vitiana | Система онлайн-бронирования отелей, апартаментов и других туруслуг Vitiana
Римські канікули, мальовничий Амстердам чи загадкова Валенсія? Бронюйте індивідуальні маршрути з Vitiana
Головна / Блог / Римські канікули, мальовничий Амстердам чи загадкова Валенсія? Бронюйте індивідуальні маршрути з Vitiana

30.12.2021

Італія, Нідерланди чи Іспанія? Який із цих напрямків ви б запропонували своїм клієнтам? А можe… підійдуть всі три?

Для того, щоб полегшити завдання турагентам, особливо у періоди свят, команда Vitiana уже розробила кілька готових маршрутів по Європі. Тарифи там дуже вигідні!

Тож Вам залишилось лише забронювати напрямок.

А тепер давайте по порядку?

 

ТУР В ІТАЛІЮ

Зупинка № 1. Отож, якщо ваші клієнти хочуть забронювати тур в Італію, ми пропонуємо їм розпочати подорож із Рима.

У величі цього міста не сумнівається, напевно, ніхто. Проте давайте згадаємо ще кілька фактів, які допоможуть зрозуміти – всі шляхи точно ведуть до Рима. До слова, саме в нинішній столиці Італії проклали першу асфальтовану дорогу у Європі. Називалась вона Аппієвою (за іменем цензора Аппія Клавдія Цека). Сталось це ще у 312 році до н.е. У той же час до міста провели воду.

Також у Римі створили складну каналізаційну систему. На той момент світ такого ще не бачив!

І наостанок – у Древньому Римі знаходився найбільших зі збудованих коли-небудь стадіонів. Звісно, це не Колізей. Йдеться про Цирк Максимус – іпподром. У змаганнях там могли брати участь одночасно 12 колісниць. А глядачів Цирк Максимус міг вмістити до 260 тисяч! Тоді як у Колізеї поміщались приблизно 80 тисяч людей.

 

Зупинка № 2. А далі гайнемо до Флоренції. І якщо всі дороги ведуть до Рима, то саме у Флоренції ці дороги почали змінюватись. Там з’явились перші у Європі мощені вулиці. Сталось це у далекому 1339 році. Ще у цьому місті (важливо для туристів!) деякі вулиці мають не одну назву, а дві. Розташовують їх у протилежних кінцях.

І звісно ж, не забувайте, що Флоренція – осередок сучасного мистецтва. До того ж, кажуть, що флорентійський діалект навіть став основною класичної італійської мови.

Невже є якісь шанси не полюбити це місто?

 

Зупинка № 3. А от Піза, звісно, славиться на весь світ Пізанською вежею. Але що ще відомо про саме місто?

Цікаво, що те, звідки походить його назва – досі залишається загадкою. Та вартий поваги той факт, що Піза не лише пережила крах Римської імперії, але й залишилась головним центром Тоскани.

А в Пізанському університеті у 16 столітті викладав сам Галілео Галілей! До слова, це місто – його мала Батьківщина.

 

Зупинка № 4. Вітаємо у найдорожчому місті Італії – Мілані! Але відоме воно не лише високими цінами та місцями для шопінгу. Чи знали ви, що коли у XIV столітті Європа потерпала від чуми, до Мілану вона не дісталась? Хоча через два століття ще одна хвиля знищила 46% міста….

Але давайте про позитив! Мілан має найбільшу в Італії кількість хмарочосів. У минулому році їх нарахували аж 25!

Також саме у Мілані знаходиться один із найстаріших торговельних центрів Італії. Це — Galleria Vittorio Emanuele II.

А ще в Мілані розташований найбільший стадіон країни – Сан-Сіро. І діють аж два відомі футбольні клуби – «Мілан» (за який у свій час грав Андрій Шевченко) та «Інтер». Тому якщо серед ваших клієнтів є футбольні фанати, це місто вони точно полюблять, якщо не полюбили досі!

 

ТУР У НІДЕРЛАНДИ

Зупинка № 1. Якщо ж ваші клієнти обрали інший напрямок і хочуть забронювати тур у Нідерланди, давайте розпочнемо подорож із Амстердама. Звісно, туристи знають і обожнюють це місто.

Але давайте говорити не про загальновідомі факти.

Чи знали ви, що попри те, що містом мостів та каналів вважають Венецію, Амстердам значно більше відповідає цьому статусу. Там налічується 1281 міст! Тоді як у Венеції лише 400. А каналів у столиці Амстердама – 165. Водночас у Венеції їх менше – 150.

До слова, каналами Амстердама можна проїхати аж 100 кілометрів!

Оскільки без води столицю Нідерландів уявити складно, то на ній буквально розміщують свої оселі місцеві жителі. Також у місті є плавучий притулок для котів. Він розташований на катері De Poezenboot.

 

Зупинка № 2. Майже година їзди відділяє Амстердам від Гааги. Це місто називають «судовою столицею світу», адже тут розташовані Міжнародний суд ООН, а також Міжнародний кримінальний суд.

Але не Фемідою єдиною. Гаага – чудове місце для туристів. Це третє за величиною місто в Нідерландах із незабутньою архітектурою та історичними місцями.

Чи знали ви, що перший у Європі світлофор встановили саме в Гаазі? З‘явився тут і найперший у країні тенісний корт.

А ще Гаага – дуже зелене місто. Якщо порахувати всі дерева, то їх там більше, ніж жителів! Тож подихати свіжим повітрям не завадить нікому.

 

Зупинка № 3. І завершити подорож Нідерландами пропонуємо у Роттердамі. Це місто, яке вважають одним із найсучасніших у країні. Проте заснували Роттердам ще у 13 столітті. З тих пір його не разу руйнували внаслідок бойових дій. Але постійно відбудовували. Саме тому у місті можна побачити різні архітектурні стилі різних епох.

Від середньовічного Роттердама залишилась лише Церква святого Лаврентія.

До речі, відома в Роттердамі вулиця Колсингель колись була каналом. Із 1905 до 1915 років її повільно заповнювали ґрунтом, а вже потім покрили асфальтом.

А ще – мало хто знає, що перед появою аеропорта Роттердам-Гаага існував інший – у самому місті. Називалось летовище Waalhaven. Воно запрацювало у 1920 році і стало першим аеропортом для громадськості у Європі. Тоді як Роттердам-Гаага відчинив свої двері лише у 1956. Однак у 1940-му році Waalhaven знищила армія Нідерландів, щоб він не дістався Німеччині.

 

ТУР В ІСПАНІЮ

Зупинка № 1. Якщо ж ваші клієнти хочуть забронювати тур в Іспанію, ми пропонуємо розпочати мандрівку із легендарної Барселони. Адже без неї не обходиться майже жоден туристичний маршрут.

Ми не будемо розповідати про творіння Гауді, які роблять яскравою та незабутньою столицю регіону Каталонії. А розповімо кілька цікавих фактів про Барселону, про які туристи, можливо, ніколи і не чули.

У місті (а точніше, по всій Каталонії) День закоханих відзначають 23 квітня. І називається він День святого Георгія, або свято Сан-Жорді, або День троянд.

Легенда розповідає, що Святий Георгій убив дракона, який ледь не з‘їв прекрасну принцесу. На місці, де пролилась кров монстра, виріс трояндовий сад. Святий Георгій зірвав там квітку і подарував принцесі.

Тому у день свята жінкам дарують троянди, а чоловікам – книги.

А от щодо пляжів, то вони у Барселоні – штучні. Таких місць не було до 1992 року, аж поки місто не вирішило приймати літні Олімпійські ігри. А тепер пляжі Барселони входять до десятки найкращих у світі.

 

Зупинка № 2. А із Барселони давайте вирушимо у Валенсію. Це третє найбільше місто Іспанії за кількістю жителів. Саме в соборі Валенсії начебто зберігається Святий Ґрааль – чаша, з якої Ісус Христос пив під час Таємної Вечері.

Є про Валенсію і чимало інших цікавих фактів. До прикладу, тут знаходиться найвужча будівля Європи та друга за шириною у світі. Знайти таке місце можна на площі Лопе де Вега. Ширина фасаду будівлі – 107 метрів, а висота – 5 поверхів. Одразу виникає запитання: для чого робити приміщення настільки вузьким? Справа в тому, що раніше податок на нерухомість залежав від ширини фасаду будівлі. Тобто, таким чином, намагались зекономити.

А ще у Валенсії є парк, який раніше був річкою. Місто часто потерпало від повеней, а найбільш руйнівною була велика вода у 1957 році. Тоді влада Валенсії вирішила, що річку Турія треба якось приборкати. Її пустили текти поза містом, а старе русло зрештою перетворили на парк. Називається він Сад Турії.

 

Зупинка № 3. І завершити подорож Іспанією туристам пропонуємо у столиці країни — Мадриді. У цьому місті, за даними Книги рекордів Гіннеса, є найстаріший ресторан у світі, який досі працює. Відкрив його француз у 1725 році. З тих пір ресторан ні разу не зачинявся і не переїжджав. А окрім того, там досі працює раритетна піч, якою користувались ще на початку існування закладу!

А ще вважається, що лише в цьому місті є єдиний у світі пам‘ятник дияволу. Точніше, це фонтан «Грішний янгол», який зображує падіння Люцифера з небес.

 

Отож, обирайте напрямок та створюйте індивідуальні подорожі. Забронювати поїздку із Vitiana – просто, як ніколи!