05.11.2024
Ще мить і замерехтять святковими вогниками вулиці європейських міст. Від усюди буде чутно аромат глінтвейну та випічки з корицею, а «Щедрик» у всіх його варіаціях лунатиме над дахами та святковими ялинками.
Ви готові до запитів: «Ой, це ж Різдво! А є готель у….»?
Зараз будете готові!
Розповідаємо про найяскравіші ярмарки Європи.
Розклад знайдете на зображенні – зберігайте для себе чи для туристів.
І, звісно, ж готелі, готелі, готелі!
Застрибуйте у наш Різдвяний експрес!
Кришткіндельсмерік!
Не треба лякатись, це просто на ельзаському діалекті — «ярмарок Немовляти Христа».
Традиційний різдвяний ярмарок у Страсбурзі існує з 1570 року і є одним з найстаріших у Європі. З 1992 року в поряд з історичним Кришткіндельсмеріком (так, ми теж звикаємо до цієї назви) на площі Брольї, проходить також низка інших різдвяних ярмарків та заходів під спільним гаслом «Страсбург — столиця Різдва». Відвідувачів тут понад два мільйони. Тож готель бронюємо туристам заздалегідь 😉
А звідки взагалі той традиційний ярмарок розпочався?
Упродовж кількох століть ринок перед святами був місцем, де жителі міста могли придбати все необхідне для святкування Різдва та різноманітні товари від одягу до біжутерії. Так що ці ярмарки дійсно були місцем, де можна було як у нас у 90-х приміряти нове вбрання на «картонці» і придбати щось таке, як продавчиня «своїй дочці купила і та вже 3 роки носить».
На туристів тут чатують понад 300 святкових будиночків і традиційні смаколики. Повірте, для тих хто хоче побачити саме традиційний ярмарок – кращого місця не існує!
На Староміській площі, посеред будиночків, які й без прикрас виглядають казково та неподалік усім відомого годинника «де скелет смикає за шнурочок» проходить одна з найяскравіших ярмарків Європи.
Враховуючи, що дістатися Праги відносно просто як з України, так і з Країн ЄС, пропонуйте туристам цю незабутню подорож і про готель не забудьте!
Вони гулятимуть готичними вуличками з різдвяними вогниками, ласуватимуть ягнятиною та ковбасками, а також кручениками з тіста і дякуватимуть вам на кожному кроці!
Ярмарок у Відні? Тобто, ви дійсно думаєте, що він тут один?
Десятки маленьких та великих різдвяних ярмарків по всьому місту, яскраві вогні та гірлянди, смажені ковбаски, глінтвейн, каруселі – це все чекає на ваших туристів.
Якщо туристи затримаються до Нового Року, то не забудьте заздалегідь купити їм квиточки на «Летючу мишу» Йоганна Штрауса. Традиційно оперу можна відвідати 31 грудня в Народному і Державному оперних театрах і вся зала тихенько підспівує, створюючи неймовірну атмосферу.
Відень на Різдво створить для туристів магію сам! Вам залишається тільки забронювати готель!
Чорні Пітери й пончики. Так, Різдво в Амстердамі дуже незвичне, але жодного туриста не залишить байдужим. З чого ж почати?
Значить, записуйте: Святого Миколая, Санта Клауса чи (чого ще не вистачало) Діда Мороза тут нема! Натомість приходить Синтерклаас. Це дід-трубочист з курильною трубкою і помічниками, перемазаними сажею (Чорні Пітери). Він чистить димарі й розносить подарунки, та прилітає він не з Лапландії, а з Іспанії. Отакої!
Куті теж нема. Ковбасок туристам звичайно насмажать, але головна традиційна страва oliebollen – дуже смачні пончики.
Бронюйте туристам готель без сніданків, бо вони ще з вечора будуть ситі до обіду 😉
Магія Різдва виривається до Німеччини й робить її невпізнаваною!
Скрізь ярмарки, ковбаски, глінтвейн, смажені сири з кислим соусом, фрукти у гарячому шоколаді, каруселі від яких паморочиться у голові.
Але Мюнхен…
Місто захоплюють ярмарки. Найвідоміший – Münchner Christkindlmarkt на площі Марієнплац, проте свої ярмарки є майже у кожному міському районі.
Люди їдуть сюди з усієї Німеччини, щоб побачити традиційний ярмарок історія якого сягає в 14 століття.
А також щоб відвідати Крипперлмаркт, один з найбільших ринків в Німеччині, який спеціалізується на різдвяних сувенірах та подарунках.
Та ярмарок у парку Tollwood з живою музикою, театральними постановками й фудкортом, що полонить серце будь-якого гурмана.
Готелі у Різдвяних столицях Європи тут, а розклад ярмарків нижче!
Що ж, здається ми починаємо наспівувати Різдвяних пісень, а ви?