Відень: гайд для турагентів | Система онлайн-бронирования отелей, апартаментов и других туруслуг Vitiana
Відень: гайд для турагентів
Головна / Блог / Відень: гайд для турагентів

29.02.2024

Будь-яка європейська столиця зараз – це не тільки епіцентр культурного життя, але і логістично-транспортний вузол для українців.

Хтось хоче відволіктись бодай на тиждень, хтось прямує до омріяної подорожі кудись далі, а хтось опиниться у місті, щоб побачити друзів та знайомих.

А наша з вами робота яка? Допомогти зробити подорож максимально комфортною.

 

ЛОГІСТИКА

АЕРОПОРТ:

Туристи, що летять до Відня, потрапляють до аеропорту «Відень-Швехат» (Flughafen Wien-Schwechat). У 2008 році Швехат отримав звання найкращого аеропорту Центральної та Східної Європи. До Відня звідси приблизно 20 км, а до Братислави- 57. Тож аеропорт можна сміливо використовувати для туристів з 2-х країн.

 

ЗАЛІЗНИЧНИЙ ВОКЗАЛ:

Центральний вокзал Відня (Wien Hauptbahnhof) – це справжній залізничний комплекс, де туристи знайдуть усе необхідно для подорожі, або перепочинку на шляху далі: кава, снеки, “людська їжа”, а не тільки снеки , обмін валют, крамнички – тут вокзал отримує впевнений «залік».

Вокзал об’єднали зі станцією міської електрички, тож дістатися сюди зручно.

Тут же для туристів є і пряме сполучення з аеропортом Відня.

Вокзал знаходиться на площі Зюдтіролер Платц, з якої можна потрапити в будь-який куточок Відня на громадському транспорті – метро, автобусах, трамваях і S-Bahn.

 

ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ:

Туристам, що приїхали до Відня на вікенд, варто порадити Vienna Card. Картка дає право вільно користуватись будь-якими видами місцевого транспорту плюс забезпечує пільги на відвідування оглядових майданчиків та музеїв.

 

КУДИ ПІТИ ТА ЩО ПОДИВИТИСЬ

З якою б метою ваші туристи не прямували б до Відня, якщо у них є хоч трошечки часу, запропонуйте їм прогулянку столицею Австрії: вони не будуть розчаровані.

РАТУШНА ПЛОЩА

З цього місця починається дослідження будь-якої європейської столиці і Відень – не виключення. Архітектура тут, здається, створена для того, щоб вражати і спонукати робити фото на згадку.

ПЛОЩА ШВАРЦЕНБЕРГПЛАЦ

Якщо туристи були тут взимку, то бачили, що це епіцентр Різдвяних розваг. Тут можна провести чимало часу, адже саме на цій площі знаходяться церква Карлскірхе, Віденський музей, Будинок художника і Технічний університет.

ШЕНБРУНН

Пробачте нас за труїзм, але це перлина архітектури у стилі бароко.Дійсно красивий палац, який приховує чимало цікавого для поціновувачів історії та мистецтва.

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ МИСТЕЦТВ

Полотна Рафаеля, Тіціанаа, Рембрандат, Рубенс та Босха саме тут. Купуйте туристам квитки заздалегідь і хай на цей день більше нічого не плануюють. Повірте, цього музею їм буде достатньо.

ВІДЕНСЬКА ОПЕРА

Не потребує додаткових рекомендацій, квитки для туристів, які хочуть насолодитися не тільки фасадом будівлі – купуйте заздалегідь.

ХОФСБУРГ

Палацовий комплекс Хофбург, який на відміну від Шенбурна знаходиться у самому центрі Відня, певно, одна з візитівок Відня. І не дарма, саме тут знаходиться скарбниця Габсбургів.

МУЗЕЙНИЙ КВАРТАЛ

Тут все зрозуміло без зайвих слів, до речі, втомлені від прогулянок туристи легко знайдуть тут де перекусити.

ВІДЕНСЬКИЙ ЛІС, МІСЬКИЙ ПАРК, ЗООПАРК ТА ДІМ МЕТЕЛИКІВ

Сподобаються тим, хто подорожує з дітьми

А тепер подивіться на мапу!

Окрім Шенбрунна та ще декількох локацій – все у центрі. Тож, якщо ваші туристи прибули до Відня потягом і в них є хоч декілька годин у центрі міста, порадьте їм не пропустити можливість і прогулятися цим неймовірним містом!

 

ЩО РОЗПОВІСТИ ТУРИСТАМ ПРО ВІДЕНЬ

Про музеї та логістику ми вже поговорили, а що ще сказати тим, хто прямує до столиці Австрії вперше?

  • Vienna City Card вигідна лише тоді, коли у туристів таки масштабна екскурсійно-музейна програма. Вона дає багато знижок, але якщо туристи планують відвідати 2 музеї, то вигода сумнівна.
  • Віденська опера від 4 євро.

Якщо туристи в останній момент захотіли хоча б побачити, ну що воно ж там таке – нагадайте їм що прямо перед виставою у касі починають продавати квитки на стоячі місця за дуже демократичними цінами.

  • З Відня можна за кілька годин дістатися поїздом в інші європейські столиці – Будапешт, Братиславу, Прагу. Зверніть увагу туристів на можливість подорожувати потягом і тиждень у Відні може перетворитися на 4 дні у Відні і 3 десь в Італії. А готелі ви знаєте де шукати
  • Громадський транспорт Відня достатньо зручний, проте, якщо туристи приїхали на вікенд, не завжди варто поспішати купувати комплексний квиток. Адже столиця Австрії вдвічі менша за Київ тому тут є можливість побачити більшість пам’яток під час пішої прогулянки.

У Відні є «жовтий туристичний трамвай», яких ходить по Старому місту біля пам’яток, однак, ціна на нього значно дорожча, ніж на звичайні трамваї №1 та №2, які курсують тим самим маршрутом, але з пересадками, якщо пройтися зовсім трішки вже геть ніяк, а таке теж буває. Хоча столиця Австрії вдвічі менша за Київ тому тут є можливість побачити більшість пам’яток під час пішої прогулянки.

  • Кава « собою» тут менш популярна, ніж кава в одній із затишних кав’ярень.
  • Місто відносно безпечне, особливо якщо порівнювати із кількістю кишенькових злочинів у Барселоні, наприклад. Тож навіть для соло-мандрівниць тут буде комфортно.

 

ГОТЕЛІ У ЦЕНТРІ ВІДНЯ, ПОБЛИЗУ АЕРОПОРТУ ЧИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ – У СИСТЕМІ VITIANA: https://book.vitiana.com/